Heidi6

Nyt medlem
  • Antal besvarelser

    6
  • Tilmeldt

  • Sidste besøg

Street credit

0 Neutral

About Heidi6

  • Status
    Ny bruger
  • Fødselsdag
  1. Tak. Må ud og prøve snarest
  2. Til alle jer der kender til Rembo.. Hvordan er størrelserne ? Er de små,store eller normale i str.?
  3. Elsker kjoler Nogen der kender et sted med kjoler a la Rembo styling eller Linea Raffaeli (selskabskjoler). Bare til en menneskelig pris :blushsmiley:
  4. Jubii kan du fortælle mig præcist hvordan jeg skal gøre? Eller skal jeg overlade det til en anden?? Grunden til at jeg vil farve min kjole er at jeg er blevet gift og nu godt vil have den syet lidt om og farvet så den kan bruges igen :blushsmiley: For jeg nænner ikke at skille mig af med den.
  5. Jeg har engang læst at man kan farve sin brudekjole med the. Men nu kan jeg ikke finde det. Er der nogen af jer kloge piger der ved hvordan man gør? Gerne opskrift.
  6. Er der nogen der kender et sted syd for København hvor de er rigtig gode til at lave akrylnegle? Jeg har efterhånden prøvet en del steder der ikke har været ok Og jeg har ikke lyst til flere dårlige oplevelser.