minnie1976

Medlem
  • Content count

    982
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About minnie1976

  • Rank
    SUPER ÆRES MEDLEM
  • Birthday 04/20/1976

Kontakt

  • Hjemmeside
    http://

Profile Information

  • Køn
    Kvinde
  • Lokation
    Byrsted
  1. Et forsinket tillykke fra mig af, er så træt af at jeg kunne være der. Men Håber at i har haft en rigtig god dag. Hilsen Joan (minnie1976)
  2. Puha det er længe siden jeg har været herinde. I tak skal du have søde. Vi havde en rigtig god dag. Tak, der var mange af vores gæster som synes at den var god. Ja de er et nummer af Celine Dion som er jørgen`s ynglingsnummer. Det skulle være et nummer med hende, da han er stor fan af hende.
  3. Så tøser så fandt jeg ud af at lægge fotomontagen ind på youtube. Den var en del af min tale til min mand.
  4. Tak skal i have. Er også selv vilde med dem.
  5. Og så er vi nået til det sidste billede så skal i nok slippe for flere. Brudebukketten med vores vielsesringe.
  6. Dette billede vil hun have lov til at hænge i sit udstillingvindue. Vi har også snakket om vi vil have et større billede at det og hænge op.
  7. Her var vi ved at være færdige og begyndte at gå tilbage til feststedet. Da hun pludselig løb i forvejen og snuppede dette billede.
  8. Der er nogle stykker jeg er helt vilde med og dette er et af dem.