forglemmigej

Nyt medlem
  • Antal besvarelser

    4
  • Tilmeldt

  • Sidste besøg

Street credit

0 Neutral

About forglemmigej

  • Status
    Ny bruger
  • Fødselsdag
  1. Hejsa! Skal giftes d. 30. juni og tiden nærmer sig jo hastigt. Kom så til at tænke på om det er brudeparret, der skal tage kontakt til præsten omkring samtale eller præsten tager kontakt til brudeparret????
  2. Hejsa! Undskyld jeg blander mig, men jeg har samme problem. Har Monogramet i Microsoft Office Picture Manager og kunne godt tænke mig at få farven ændret.
  3. Hejsa! Skal giftes d. 30. juni på min kommende mands fødselsdag :-)
  4. Hejsa! Fik for første gang lidt bryllupsstress her forleden nat, da det gik op for mig at nu er der faktisk ikke lang tid til at slaget skal stå :-) Især når man begynder at tænke på hvor mange weekender der i nærmeste fremtid allerede er booket op med diverse ting - så kan så prøve at finde tid til indkøb af duge, tøj til ungerne, ringe...ha ha. Hvordan med dig?