DittePS
Medlem-
Antal besvarelser
109 -
Tilmeldt
-
Sidste besøg
Street credit
0 NeutralAbout DittePS
-
Status
Damn - jeg er ved at blive afhængig af forumet
- Fødselsdag
Profile Information
-
Vielses dato
16.08.2014
-
Type vielse
Kirke
-
Køn
Kvinde
-
Jeg havde godt overvejet det med fingeren, men synes ikke de skulle svines til af stempelsværde Har desværre været i panduro - og ja, ebay var også man første tanke, men desværre er jeg alt for sent ude.
-
Jeg har et, hvis du ikke allerede har fået
-
DittePS started following Stempel med et blad
-
Hej alle, Vi har valgt at lave et bryllupstræ i stedet for en gæstebog, og nu søger jeg et stempel, som er formet som et blad, og har tilhørende grøn stempelpude. Er der nogen der ved hvor disse kan købes?
-
Tak for jeres indlæg 😊
-
Fantastisk Morten, det kunne være så godt.
-
Der kommer en og synger den til vores bryllup, men vi har fravalgt musiker, så vi er nød til at finde musikken. Tak. Hvis ikke jeg finder den gratis, bruger jeg dit link.
-
DittePS started following Søger melodien til en sang
-
Hej med jer, Jeg søger melodien til Søs Fengers "Du Er", altså uden sang, kun musikken. Jeg synes jeg har prøvet diverse søgesider, men kan ikke finde noget. Nogen gode ideer? Modtager alt med kyshånd
-
Lavede du små papirs sedler eller hvordan?
-
Sikken en god ide
-
Tak for jeres svar. Det syngende telegrams priser starter fra 1600kr., så det er for meget - men tak for dit indslag. Tak, jeg prøver at kontakte ham på facebook 😊
-
DittePS started following Gæstebog - ideer
-
Jeg søger ideer til gæstebog - jeg kan ikke helt finde ud af, om det skal være en tradionel gæstebog, eller om man kan lave et eller andet i stedet? - jeg er bestemt ikke den kreative type. Forslag modtages derfor med kyshånd
-
Enten Marie Keys Uden Forsvar eller Søs Fengers Du Er. Under maden på er tidspunkt. Kender du en?
-
DittePS started following Bryllupssanger
-
Hej med Jer, Jeg skal giftes d. 16. August, og vil gerne overraske min kommende mand med er indslag til brylluppet. Jeg er dig forfærdelig til at holde tale, og er ikke specielt kreativ. Derfor overvejer jeg en sanger til at komme og synge en sang for ham. Jeg har selvfølgelig Googlet, men synes virkelig det er dyrt! Kan det virkelig passe at det koster over 2000kr. For at få sunget en enkelt sang? Kan I anbefale nogen, eller er jeg så heldig, at der er en sanger herinde, som kan gøre det lidt billigere? Jeg bor på sydsjælland.
-
Tak - det er allerede gjort et utal af gange ;)
-
ups, havde ikke lige set str'en , håber du finder den Mange tak