Cobber

Nyt medlem
  • Antal besvarelser

    5
  • Tilmeldt

  • Sidste besøg

Alle besvarelser af Cobber

  1. Vi skal holde vores bryllup i Store Rørbæk forsamlingshus - har kun hørt meget godt om stedet. - Cobber :-)
  2. Hej Thomas Jeg var selv i samme situation da jeg skulle skrive min tale.. I den forbindelse snakkede jeg med Stig Buus Nielsen, som er super god til at skrive taler (han lever af det).. Jeg kan helt klat godt anbefale at kontakte ham. Han hjalp mig med at få skrevet en super fed tale. kontakt@festtale.dk - Cobber :-)
  3. Efter en kort gennemgang af div. emner kan jeg vidst roligt konstatere, at jeg er gået galt i byen!!! Hvorfor - jeg er ikke brud men gom... Men det skal ikke afholde mig for at efterlyse indlæg til den tale jeg skal holde til min dejlige (snart) hustur. Ligge I inde med gode ideer - skal ikke være noget med at synge, det er alle bedst tjent med - eller sjove påhit, så høre jeg gerne om dem. Mange hilsner Hanen blandt høns ;-)
  4. Hej igen Måske skulle jeg lige sige, at jeg har skrevet talen.. Så jeg har ikke længere brug for tips... Men jeg giver gerne nogle hvis nogen har brug for dette. - Cobber :-)
  5. Nå man lige komme med et lille indspark.. Jeg fandt frem til denne site da jeg skulle til, at skrive min tale til vores bryllup i marts 2005! Så der er altså også andre mænd her!!! - Cobber :-)