Guest janni+2

Lilly lagersalg...

12 indlæg i dette emne

Annonce ♥

Annonce ♥

Jeg købte en Lilly 2010 model i går, i butikken i kbh, den var sat ned med 40 % så tror det er alle 2010 modeller.

Troede faktisk at den kjole jeg ville have var udsolgt i min str, det så sådan ud på deres hjemmeside, men de havde den i alle str, str på deres hjemmeside var hvad de havde tilbage i vejle.

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Jeg har været til Lillys lagersalg i tirsdags. Lidt en skuffelse. Jeg prøvede tre kjoler, og den ene var slet ikke min størrelse. Så ingen grund til at ærgre sig helt vildt over ikke at have fået en tid.

En del af 2010 modellerne er på udsalg i butikkerne. Nogle af dem går igen i 2011 og er derfor ikke nedsat. Det er ikke kun Passionkjolerne. Nogle af den almindelige Lilly kollektion er heller ikke på udsalg. På Lillys hjemmeside kan man se hvilke modeller, der er på udsalg og til hvilken pris.

Redigeret af mariehønse
0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Log ind for at besvare

Folk bliver vildt glade for svar!

Ikke medlem endnu?

Opret dig gerne. Det er gratis og tager 10 sekunder.


OPRET NY GRATIS MEDLEMSPROFIL

Allerede medlem?

Du kan med fordel logge ind.


LOG IND HER

Annonce ♥


Annoncer