Miss'Elvis<3'

Bryllupsrejse til Hawaii

2 indlæg i dette emne

Hej!

Min forlovede og jeg smutter til Hawaii på bryllupsrejse, men vi ved endnu ikke lige hvilken rejsefirma vi skal rejse med, så vi ville lige høre ad, om nogen af Jer har været på Hawaii og hvad rejste I med og om I kender til nicksamerika, om det er troværdigt nok, for priserne er lidt billige i det.. Hmm.. Men tak på forhånd!

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Hej Karsten & Dorthe!

Jeg er Nick som ejer Nicksamerika.

Nicksamerika er specialiseret i bryllupsrejser og bryllupper på Hawaii. Derfor kan vi tilbyde særdeles attraktive priser til Hawaii.

Priserne på alle rejsetilbud er fra priser og gælder typisk i lavsæsonen. Det vil sige afrejse i perioden

jan til midt juni 2012 og sept-nov 2012.

Jeg har rejst meget rundt på Hawaii øerne de sidste 15 år og du kan læse rejsebreve fra andre kunder

som har rejst med Nicksmerika på nedenstående link.

Læs rejsebreve Nicksamerika klik her!

Specielt vil jeg anbefale dig at læse Nina og Philippe’s rejsebrev, da de boede på et af mine favorit hoteller på Big Island.

Her havde de privat strand, hvor man kan snorkle med havskildpadder.

Du er naturligvis velkommen til at kontakte mig og få flere råd og tips til jeres rejse.

Held og lykke med planlægningen.

Hilsen

Nick

Nicksamerika

1

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Log ind for at besvare

Folk bliver vildt glade for svar!

Ikke medlem endnu?

Opret dig gerne. Det er gratis og tager 10 sekunder.


OPRET NY GRATIS MEDLEMSPROFIL

Allerede medlem?

Du kan med fordel logge ind.


LOG IND HER

Annonce ♥


Annoncer