GinnieB

Træningsmakker søges (:

5 indlæg i dette emne

Hej dejlige damer :)

Nu ved jeg ikke med jer, men jeg er møg dårlig til at træne - alene!! jeg har prøvet igen og igen, og det går da også meget godt de første 3 ugers tid, men så falder jeg fra igen. Jeg vil vildt gerne lige strammes op før mit bryllup om 8 måneder, og tænkte derfor på, om der var en der ville have lyst til at finde på lidt træning sammen? :rolleyes:

Jeg træner ikke på nuværende tidspunkt, så det skulle være fra scratch, og så arbejde sig op ad. Jeg bor på amager, tæt på sundbyvester plads, og er åben for alle træningsmuligheder :)

Skriv endelig!!

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Annonce ♥

Hejsa. faldt lige over dette opslag, og har faktisk selv brug for en træningsmakker, såfremt du ikke i mellemtiden er blevet "optaget" bor selv på Amager, lige ved døgnapoteket, så der kunne jo være en træningsmulighed her :-)

Gud, har jo slet ikke set du har skrevet :)

Jeg har faktisk endnu ikke fundet nogen at træne med, og er derfor heller ikke startet på noget, så det ville blive helt fra scratch med dårlig form?! :biggrin:

Men jeg bor lige ved Bank Nordik, hjørnet mellem Amagerbrogade og Elbagade, så må man sige det er tæt på! :)

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Log ind for at besvare

Folk bliver vildt glade for svar!

Ikke medlem endnu?

Opret dig gerne. Det er gratis og tager 10 sekunder.


OPRET NY GRATIS MEDLEMSPROFIL

Allerede medlem?

Du kan med fordel logge ind.


LOG IND HER

Annonce ♥


Annoncer