Jeg har ikke tænkt på at det kan være derfor... han snakker generelt om, at tingene går alt for hurtigt og at han ikke kan følge med, men efter en snak med nogle af mændene fra hans arbejde, tror jeg at han har fundet ud af at sådan er det.. når bryllupstoget raser forbi, kan man enten vælge at hoppe på eller stå tilbage.. Han er i hvertfald ved at få styr på nogle af de ting jeg har rykket ham for. Vores prøvelsesattest har pt ligget i hans computertaske i 5 uger.. uden at blive sendt! Men han gør det vel på et eller andet tidspunkt Til gengæld har han fået styr på hans navneændring og det er fedt! Så vi kommer til at hedde det samme på samme dag (han besluttede først senere, at han ville tage mit mellemnavn).
Men hvad angår de mænd, så tror jeg bare at vi skal lade være med at leje mødre for dem og stole på, at de kan holde styr på deres opgaver - og forhåbentlig i tide Thomas har heldigvis bestilt buketten, men det blev den vist allerede i marts
Du udviser et exceptionelt tålmodighedsoverskud og du er hermed blevet mit store idol! Hvordan i alverden har du kunnet tage dig selv i at komme med stikpiller??? Novra, mine nerver ville have danset på vulkaner!