Bella74

Da smukke Gitte-Majbrud sagde JA

30 indlæg i dette emne

Hejsa, Gitte! Så må du have mig undskyldt, at jeg bare ikke kan vente med at lægge billeder af jer ud... Regner med der er hungrende tøser her ude, klare til at rive billeder i filler :bearhug:-HAHA-:balloons:

Spøg til side - vi var altså til globryllup i Korup i dag. Til alle jer der har savlet over billeder af Gittes kjole, og med god grund - er det altså bare en utrolig ting at sige: Ingen billeder i verden kan yde den kjole retferdighed! Den var simpelthen FOR skøn, og sat selvsagt på en smaddersmuk pige. Hun så bare ud til at være født ind i den kjole. Nå - stop pjattet - la billedene tale!!!

Et med gommen....

post-15972-1148755051.jpg

Og vi føjer præsten til....

post-15972-1148755098.jpg

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Annonce ♥

Annonce ♥

Tak Ellen

Hvor er de bare gode, men det er jo også et enormt flot par, som du har taget billeder af.

øvøv hvor er jeg ked af at jeg ikke kunne kommer ud til jer i dag, men jeg tænkte fast på dig igennem hele dagen, hvor er du bare gudesmuk Gitte og din mand, I stråler, hvor er det skønt at se :bunny_4::loveshower::bearhug::balloons:

Din kjole, dit hår, det hele er bare en fuldendt helhed, du er bare smuk.

:yay:

Jeg var meget spændt på at se jeres præst, som bare lyder enorm flink, og hvor er han bare fin, det gør det jo også lidt specielt, at han ikke havde den almindelige præstekjole på.

Håber I har en vidunderlig dag og inden så længe,er det jo tid til brudevalsen, jeg glæder mig vildt til at se flere billeder, du, Ellen har lige bragt mit bryllupshumør tilbage i gear, så nu kommer det sikkert igang igen.

Knus og tak for billederne

Sarah og endnu engang et stort tilykke med jeres store dag :balloon:-HAHA-:balloon::bunny_4::bearhug::balloons:

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Wooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow ligeså smuk som jeg havde forestillet mig er Gitte.Et skønt og RET tydeligt lykkeligt par....DET er kærlighed :loveshower::balloon::loveshower:......

TILLYKKE TILLYKKE til det vidunderlige :balloon: par.

:bearhug:-HAHA-:balloons:

*PinkyL der er SÅ glad for alle de skønne tøzer der er SÅ hurtige til,at ligge billeder herind... :balloons: *

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Waaauuuwww sikke smukke billeder - Gitte du ligner en drøm - dit kjole, dit smil, dit hår. Hvor er frisøren da dygtig. Du er endnu smukkere end jeg havde forstillet mig. I ser super smuk og lykkelig ud sammen. Tilykke med en fantastisk dag.

:bearhug: Sandra

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Annonce ♥

Log ind for at besvare

Folk bliver vildt glade for svar!

Ikke medlem endnu?

Opret dig gerne. Det er gratis og tager 10 sekunder.


OPRET NY GRATIS MEDLEMSPROFIL

Allerede medlem?

Du kan med fordel logge ind.


LOG IND HER

Annonce ♥


Annoncer