kejzer

KÆRLIGHEDEN ER

149 indlæg i dette emne

Annonce ♥

Perfekt, nu er vores kirkehæfter reddet! :)

Er der måske nogen, der har nogle med familie? Altså ikke "Vi skal have en baby" men mere "Vi elsker vores forældre og søskende"... Måske noget "Kærlighed er at dele glæder med familien" eller "Kærlighed er at have en skøn familie"? :)

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Fantastiske "billeder"

Tror de skal bruges som bagside på invitationerne og evt som et lille kort i favourboksen! Så alle får noget forskelligt :)

Havde ellers ledt efter berømte kærlighedscitater men det her er da meget bedre!!

TAK TAK TAK TAK TAK TAK

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Der er mange søde, kunne være sjove at have med som en slags dekoration. Nu laver vi ikke favour bokse, men kan være man kan finde på noget andet at bruge dem til. de er skønne

Redigeret af sofie b
0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Annonce ♥

Mon ikke denne tråd kan låses fast. Den bliver "fundet frem" med mdr. mellemrum, og mange der ikke lige har haft kendskab til den, har ledt efter disse tegninger på nettet meget længe. Det vil helt sikkert gøre lykke, hvis den er fremhævet :lol:

0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

:loveshower: Ej hvor fantastisk at der er samlet så mange af dem "Kærligheden er...", det gav mig lige nogle rigtig gode ideer til kirkehæftet og morgengaven til min tilkommende :thumbsupsmileyanim:
0

Del dette indlæg


Link to post
Share on other sites

Annonce ♥

Log ind for at besvare

Folk bliver vildt glade for svar!

Ikke medlem endnu?

Opret dig gerne. Det er gratis og tager 10 sekunder.


OPRET NY GRATIS MEDLEMSPROFIL

Allerede medlem?

Du kan med fordel logge ind.


LOG IND HER

Annonce ♥


Annoncer